AKADEMIA EDUKACJI „PERFEKT”

AEP

NOWOCZESNE NAUCZANIE


       NOWOCZESNE NAUCZANIE, CZYLI NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Stawiamy na nowoczesne technologie, dajemy Wam narzędzia wspierające efektywne nauczanie. Kampania, która wspomaga rozwój dziecka, bierze pod uwagę jego potrzeby i naturalny sposób bycia.

Kładzie on nacisk na obserwację i poznanie dziecka na tle jego warunków środowiskowych. Program uwzględnia indywidualizację w procesie wychowania i nauczania, przy jednoczesnym niwelowaniu i korygowaniu postaw niepożądanych typu aspołecznego.

Świetna opcja dla pedagogów, którzy pragną wzbogacić zajęcia. Mają one działanie silnie odprężające i relaksacyjne. Efektywności przyswajania wiedzy sprzyjają nowoczesne metody nauczania, oparte na obserwacji i działaniu.

Nowoczesne technologie dla dzieci, to codzienni towarzysze zabaw i nauki, program pokaże nam jak myśleć nieszablonowo, jak osiągnąć to co jest „nieosiągalne”, czyli połączyć naukę z zabawą i przyjemnością. Efektywności przyswajania wiedzy sprzyjają nowoczesne metody nauczania, oparte na obserwacji i działaniu.

 

 SPIS TREŚCI


 

Wypełniamy założenia nowoczesnej edukacji opartej na nauce asynchronicznej i spersonalizowanej. Współpracujemy ze szkołami przyjaznymi edukacji nowoczesnej.

Za udział w kampanii placówka otrzymuje certyfikat placówki otwartej na nowoczesne i innowacyjne metody nauczania.

Koszt zestawu jest jednorazowy, późniejsze aktualizacje programu dosyłamy gratis. Gwarantujemy szybką dostawę w ciągu dwóch dni roboczych bez dodatkowych opłat.


 

SearchAE "PERFEKT"

MAIL:

aeperfekt@gmail.comBIURO 

tel.: 781-555-503     


FAKTURY 

tel.: 731 732 899Facebook
 FB 
Kompleksowe rozwiązania dla edukacji!