AKADEMIA EDUKACJI „PERFEKT”

AEP

AKADEMIA MŁODEGO BYSTRZAKA


      


AMB Pomóż dziecku odkryć w sobie bystrzaka!

Celem naszego programu „AKADEMIA MŁODEGO BYSTRZAKA” jest wspomaganie dziecka w całościowym rozwoju tak, by na miarę swoich możliwości było przygotowane do życia w zgodzie z sobą, ludźmi i przyrodą. Program skierowany jest głównie dla przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej zgodny z Podstawą Programową.

Opiera się na integracji rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i fizycznego dzieci. Pragniemy rozwijać w małych ludziach samodzielność, kreatywność, pracowitość, koncentrację, cierpliwość, odpowiedzialność, umiejętność pracy w grupie, empatię, umiejętność rozpoznawania własnych emocji i rozwiązywania problemów, a przez poznawanie różnych ludzi, krajów, języków, kultur i zwyczajów tolerancję i ciekawość świata.

Idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie nauki. Dzięki programowi rodzic może wesprzeć dziecko w nauce i zachęcić je do samodzielnej pracy nad konkretnymi umiejętnościami potrzebnymi w jego dalszej edukacji. Przedstawiamy program dydaktyczny, który przypadnie do gustu wszystkim najmłodszym! Akademia w naturalny sposób, poprzez zabawę, przygotuje je do nowych umiejętności, dając możliwość rozwinięcia koncentracji, pamięci, uwagi i logicznego myślenia.

Zadania są dokładnie dopasowane do możliwości dzieci - nie za łatwe, by dziecko się nie znudziło, ale też nie za trudne, by nie miało poczucia, że nie umie sobie poradzić. Kolorowe ilustracje i nowoczesna grafika przyciągną oko malucha i uprzyjemnią rozwiązywanie ćwiczeń.

 

CZĘŚĆ 1

Program składa się z niezwykłych przewodników odkrywających tajemnice nauki, techniki i                 przyrody naszej planety. Zagadnienia pełne są  zachwycających fotografii i rysunków oraz zaskakujących faktów i ciekawostek. Krótkie, przystępnie napisane teksty ułatwią młodym czytelnikom zrozumienie zagadnień.

Nasza planeta to niesamowite miejsce! Tyle tutaj do zbadania. Przyjrzyj się gigantycznej różnorodności znajdujących się tutaj wyjątkowych zwierząt, a także całemu życiu natury ze zróżnicowanym klimatem, wysokimi górami i fascynującą geologią. Odkryj bogactwo Ziemi i związane z nią 4 pory roku.

 

CZĘŚĆ 2

Praktyczne, gotowe zestawy ćwiczeń dla nauczycieli i trenerów umożliwiające szybkie i łatwe dostosowanie zajęć do konkretnych potrzeb wychowanków. 

Publikacja zawiera konspekty zajęć, które można wykorzystać m.in. w szkołach, przedszkolach, świetlicach, placówkach resocjalizacyjnych i opiekuńczo-wychowawczych oraz podczas indywidualnej pracy w domu. Autorskie warsztaty dedykowane są dzieciom, młodzieży, a także osobom dorosłym.

Nasza planeta to niesamowite miejsce! Tyle jest tutaj do zbadania. Przyjrzyj się gigantycznej różnorodności znajdujących się tutaj wyjątkowych zwierząt, a także całemu życiu natury ze zróżnicowanym klimatem, z wysokimi górami i fascynująca geologią. Odkryj bogactwo Ziemi w tej niezwykłej akcji pełnej zabawnych ciekawostek i naukowych faktów. Całość została napisana w bardzo prosty i przystępny sposób. Lektura tej pozycji sprawi radość nie tylko najmłodszym. Starsi także powinni zapoznać się z nią z przyjemnością, przy okazji pogłębiając swoją wiedzę na temat miejsca, w którym żyjemy.  

Bystrzaki" to poradnik dla dyrektorów, pedagogów czy rodziców pragnących pomóc dziecku jak najlepiej wykorzystać jego możliwości i umiejętności. Pokazuje, jak rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość i wytrwałość dziecka, a także jak stymulować samodzielne myślenie i kształcić ducha odkrywcy. Zabawy, gry i ćwiczenia, które proponujemy nie tylko rozwijają dziecko intelektualnie, ale też pozwalają Ci zbudować ze swoim dzieckiem prawidłowe relacje.

 

Za udział w kampanii placówka otrzymuje certyfikat za działania profilaktyczne.

 

 

SearchAE "PERFEKT"

MAIL:

aeperfekt@gmail.comBIURO 

tel.: 781-555-503     


FAKTURY 

tel.: 731 732 899Facebook
 FB 
Kompleksowe rozwiązania dla edukacji!