AKADEMIA EDUKACJI „PERFEKT”

AEP

DEPRESJA


„DEPRESJA WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY”


Celem programu jest pomoc w realizacji działań profilaktyczno – wychowawczych oraz dostarczenie teoretycznej wiedzy na temat genezy zjawisk oraz pobudzenie świadomości opiekunów na temat zagrożeń, na które narażone są dzieci. Publikacja multimedialna to opisy przypadków z praktyki szkolnej i ich rozwiązania oraz praktyczne narzędzia. 


Szkoła jest to miejsce, w którym dziecko uczy się, nabywa nowe doświadczenia, kształtuje swoje relacje z otoczeniem. Jest to również miejsce, w którym można zaobserwować szereg negatywnych zjawisk. Nasilenie zjawisk związanych z DEPRESJĄ I SAMOBÓJSTWAMI skłania do podejmowania działań, które pomogą nauczycielom rozwiązywać tego rodzaju problemy. 


Stąd m.in. decyzja o opracowaniu programu MULTIMEDIALNEGO NA 2 PŁYTACH.

Program adresowany jest zarówno do nauczycieli, wychowawców, psychologów oraz pedagogów, którzy pracują z dziećmi jak i dla samych dzieci. Dla nauczycieli przewidziano obszerny materiał teoretyczny wyczerpująco opisujący każdy temat oraz scenariusze zajęć do jego realizacji przeznaczonych zarówno na komputer jak i do wydruku. Dzieci natomiast znajdą w prezentacji szereg ciekawych informacji i w przystępny sposób wyjaśniających najważniejsze tematy.Mam nadziejęże udostępniony Państwu poradnik będzie jednym z przydatnych narzędzi, służących pomocą w rozwiązywaniu trudnych problemów.
Z przyjemnością przekazujemy Państwu multimedialny program edukacyjny pt. „DEPRESJA WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY”. Nowatorstwo tej edycji polega na konfrontacji postaw tych, którzy ulegli zjawiskom. To interesujące zestawienie powinno u młodych widzów wzbudzić refleksję: czy warto? Czy warto narażać swoje życie ryzykownymi zachowania mi. Program jest propozycją rozwiązania systemowego, skierowaną do dzieci i młodzieży, która ma na celu stworzenie możliwości uczestnictwa w zorganizowanej aktywności realizowanej w wielu różnych dziedzinach. 

Program ma za zadanie dostarczenie nauczycielom atrakcyjnego materiału dydaktycznego, które w przystępny i ciekawy dla uczniów sposób przedstawi zalety zajęć profilaktycznych. Profesjonalne przygotowanie programu pozwoli przeprowadzić uczniów przez kolejne etapy próbując wskrzesić do zajęć w dobie komputerów, smartfonów, wszelakich multimediów.


Materiały składają się z 2 płyt CD, które zostały opracowane zarówno dla nauczycieli jak i uczniów. Metody, formy i treści dostosowane są do wieku uczniów.

Informacje zawarte w programie są wysokiej, jakości przygotowane do wydruku, co umożliwi pracę z dziećmi bez konieczności siedzenia przed komputerem.                                


Dzięki temu program staje się bardziej atrakcyjny nie tylko dla nauczyciela, ale także dla ucznia.


Koszt zestawu jest jednorazowy, a w razie późniejszych aktualizacji programu dosyłamy gratis. Gwarantujemy szybką dostawę w ciągu dwóch dni roboczych bez dodatkowych opłat. 


SearchAE "PERFEKT"

MAIL:

aeperfekt@gmail.comBIURO 

tel.: 781-555-503     


FAKTURY 

tel.: 731 732 899Facebook
 FB 
Kompleksowe rozwiązania dla edukacji!