AKADEMIA EDUKACJI „PERFEKT”

AEP

JĘZYK POLSKI


Drogi Uczniu,

Dzięki tej publikacji nauka języka polskiego nie będzie stanowiła dla Ciebie już większego problemu. Nie ważne, czy jesteś uczniem szkoły podstawowej, gimnazjum czy szkoły ponadgimnazjalnej, ponieważ w naszej publikacji znajdziesz wszystkie najważniejsze zagadnienia, zarówno językowe, jak i literackie, z każdego etapu edukacji szkolnej.

Dzięki kwestiom poruszonym w rozdziałach poświęconych kształceniu literackiemu, nie tylko będziesz mógł usystematyzować wiedzę na temat poszczególnych epok literackich, ale również znajdziesz najważniejsze informacje na temat tekstów literackich omawianych na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalnej.

Z kolei dzięki zagadnieniom opisanym z rozdziałach poświęconych kształceniu językowemu, w łatwy i przystępny dla każdego sposób będziesz mógł zrozumieć zawiłości językowe. Nie tylko uporządkujesz wiadomości na temat podstawowych części mowy i części zdania, ale także powtórzysz informacje na temat ortografii. Znajdziesz tutaj najważniejsze zagadnienia dotyczące nauki o języku, takie jak: fleksja, składnia, fonetyka, słowotwórstwo, ortografia.

Ponadto, korzystając z rozdziałów dotyczących wybranych form wypowiedzi pisemnej, już nigdy nie będziesz miał problemów z ich tworzeniem i na pewno będziesz wiedział, czym różni się ogłoszenie od zaproszenia czy jakie są podstawowe elementy rozprawki.

Życzymy Ci, aby Twoja przygoda z odkrywaniem języka polskiego nigdy się nie kończyła i abyś mógł każdego dnia na nowo odkrywać piękno naszego ojczystego języka.


SearchAE "PERFEKT"

MAIL:

aeperfekt@gmail.comBIURO 

tel.: 781-555-503     


FAKTURY 

tel.: 731 732 899Facebook
 FB 
Kompleksowe rozwiązania dla edukacji!