AKADEMIA EDUKACJI „PERFEKT”

AEP

MATEMATYKA BEZ PRZESZKÓD

 „MATEMATYKA BEZ PRZESZKÓD”

Głównym celem programu jest dostarczenie nauczycielom atrakcyjnego materiału dydaktycznego, który w przystępny i ciekawy dla uczniów sposób wyjaśni zagadnienia z matematyki. Program szeroko ukazuje nową formę edukacji i definiowania matematyki w odniesieniu do innych przedmiotów.

Program pomaga powtórzyć niezbędny materiał i wprowadzić ucznia w strukturę egzaminu z matematyki. Znajdziemy w nim omówienie poszczególnych typów zadań, ćwiczenia z rozwiązaniami i przykładowa punktację. Uczeń będzie mógł skutecznie przygotować się do egzaminu z matematyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.


Zestaw składa się z 2 płyt CD + gratis CD Testy, materiały zostały opracowane zarówno dla nauczycieli jak i uczniów. Metody, formy i treści dostosowane są do wieku uczniów.


1 Część teoretyczna dla uczniów, zawiera prezentacje, w której umieszczono podstawowe zagadnienia.


II Część praktyczna dla nauczycieli zawierająca praktyczne wskazówki, przykładowe testy, zadania

dzięki którym zapobiegniecie Państwo wypaleniu zawodowemu.

 

SPIS TREŚCI

1 DVD:

1 Teoria

2 Początki matematyki

3 Najwięksi matematycy

4 Rodzaje (działy)

5 Definicje

6 Cytaty naukowe

7 Zastosowanie matematyki w życiu codziennym

8 Twierdzenia

 
Każda kategoria główna podzielona została dodatkowo na pod kategorie umożliwiające łatwe i szybkie odnalezienie szukanego materiału. Wszystkie materiały zawarte w programie są wysokiej, jakości przygotowane do wydruku, co umożliwi pracę z dziećmi bez konieczności siedzenia przed komputerem. Dzięki temu program staje się atrakcyjny nie tylko dla nauczyciela, ale także dla ucznia. Treści są zgodne z wytycznymi ścieżki edukacyjnej.

 

 
SearchAE "PERFEKT"

MAIL:

aeperfekt@gmail.comBIURO 

tel.: 781-555-503     


FAKTURY 

tel.: 731 732 899Facebook
 FB 
Kompleksowe rozwiązania dla edukacji!